Війна...Скільки горя та болю вона принесла нашому українському народу

Дата: 11.04.2023 14:13

В Україні триває кривава війна з російським окупантом, з усіма гіркими і непоправними наслідками. За її жорстокими "законами" смерть забирає життя найкращих синів і дочок української нації, калічить душі і тіла мільйонів людей, змушує страждати нашу рідну землю.

Мужні, відважні, хоробрі воїни продовжують звільняти рідну землю від жорстокого ворога. У цій кривавій нічим невиправданій війні щодня гинуть українці - ті, які пішли на фронт, щоб захистити нас від ворожої російської агресії.

Одним із таких воїнів був і наш земляк Підкапка Антон Сергійович, 20 березня 1996 року народження, житель села Тернівка Крижопільської громади.

В пам’яті кожного з нас він назавжди залишиться  молодим, працьовитим, веселим, енергійним, мужнім воїном.

Тульчинська районна військова адміністрація  висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям, побратимам, односельцям Антона Сергійовича. Сумуємо разом із вами та низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять та слава  Герою!