На Вінниччині відзначили кращих працівників Держспецзв’язку та захисту інформації з нагоди професійного свята

Дата: 25.05.2023 14:47

Сьогодні працівники Держспецзв’язку та захисту інформації відзначають професійне свято.

Привітав усіх причетних Начальник ОВА Сергій Борзов.

Очільник області вручив кращим десятьом військовослужбовцям-спецзв’язківцям Вінниччини Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради. А також цінні подарунки – годинники, як визнання фахових вмінь та сумлінного виконання службових обов’язків.

Звертаючись до присутніх, Сергій Борзов підкреслив: «Те, що роблять наші держспецзв'язківці, не можуть зробити інші. Дякую усім вам за відданість справі. За те, що від початку війни ми були у постійній взаємодії. За те, що забезпечуєте надійним звʼязком наших людей та захищаєте інформаційний простір. Разом переможемо!»