Зі святом дитинства!

Дата: 01.06.2023 08:02

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю.

Любі діти!

Вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Бажаю усім вам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться ваші мрії! Бажаю зануритися у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців. Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності.

Нехай над вашими головами ясно світить сонце, кожен ваш день буде радісним, сповненим увагою і турботою рідних та близьких!

начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК