Твій спокій сховали небесні вітрила…

Дата: 30.05.2023 15:26

Щодня здригається українська земля від болю, сліз та втрат. Щохвилини ми усі знаходимось у моторошному сні, від якого не можемо прокинутись.

Триває війна, на жахливому та тернистому її шляху гинуть наші Герої.  Підтвердився факт загибелі Олійника Володимира Михайлович, 07 лютого 1977 року народження, жителя Тульчинської громади.

Старший  сержант Олійник Володимир Михайлович був водієм 2 механізованого взводу 3 механізованої роти.

22 березня 2023 року  поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області наш Земляк загинув.

Тульчинська районна військова адміністрація схиляє голову у вічній пошані перед світлою пам’яттю Героя, перед усіма, хто поклав своє життя на вівтар своєї Батьківщини, за мирне майбутнє своїх дітей, усіх нас. Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої встати та сумуємо разом з вами.

Не стало патріота, воїна, гарної та щирої людини. Володимир Михайлович був відданий Військовій присязі, з гідністю виконував свій військовий обов’язок.

За рішенням родини Героя поховають с.Холодівка на малій Батьківщині.

Вічна пам’ять Герою!