Одна за одною трагічні новини стукають чорним крилом в Тульчинську громаду

Дата: 30.05.2023 16:20

27 травня 2023 року внаслідок ракетного удару в районі населеного пункту Авдіївка Покровського району  Донецької області, загинув Гаврилюк Олександр Васильович, 06 липня 1965 року народження, житель с.Нестерварка Тульчинської громади.

Сержант Гаврилюк Олександр Васильович був радіотелефоністом-лінійним наглядачем відділення управління командира мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону.

Як справжній чоловік він пішов захищати Україну, рідну домівку, свою  родину від ворога.

Низько схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю та хоробрістю Олександра Васильовича.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельцям, усім, хто знав, цінував, поважав нашого Героя-захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна  пам'ять  Герою, який назавжди  залишишся  в наших  серцях.

Нехай Всевишній  дарує  Йому Царство  Небесне,  а  Україні омріяну Перемогу!