Поклав своє життя на полі бою Бурденюк Анатолій Петрович

Дата: 31.05.2023 08:48

Жорстока, несправедлива війна продовжує забирати життя наших захисників. У бою з російським агресором загинув воїн, захисник Бурденюк Анатолій Петрович, 12 жовтня 1975 року народження, житель села  Дахталія Городківської громади.

Солдат  Бурденюк Анатолій Петрович був номером обслуги 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

Свій останній бій наш Герой-захисник прийняв 21 березня 2023 року  біля населеного пункту Авдіївка Донецької області. Внаслідок  мінометно-артилерійського обстрілу отримав поранення несумісні із життям.

Ніякі слова не зменшать біль утрати рідних. Це важка втрата для кожного із нас. Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, побратимам, односельчанам, усім хто знав, любив та поважав Анатолія Петровича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Ми не маємо права забувати про подвиги наших захисників та захисниць! Схиляємо голови та шануємо усіх, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі!

Вічна пам’ять Герою України!