На Вінниччині тривають заходи в рамках національного спротиву

Дата: 31.05.2023 11:03

На виконання доручення Начальника ОВА Сергія Борзова, Штаб територіальної оборони Вінниччини організовує та проводить системні заходи з базової підготовки населення до національного спротиву.

В країні триває війна, тому поставлені керівництвом області завдання чіткі, а їх вирішення є обов’язковим. Кінцевий результат спрямований на зміцнення територіальної оборони області та держави в цілому.

До складу добровольчих формувань залучені жителі громад, працівники підприємств, установ, організацій, які відповідно до чинного законодавства не підлягають призову до лав ЗСУ та за станом здоров’я можуть виконувати завдання члена ДФТГ.

Водночас вони є основою для формування активних груп патріотів у кожному населеному пункті Вінниччини.

Постійна робота щодо їх фахової військової підготовки є одним із пріоритетів забезпечення належного функціонування територіальної оборони області.

Днями у добровольчих формуваннях Вінницької міської територіальної громади та громадах Тульчинського району проводилися заходи з підготовки сертифікованих добровольців з тактичної медицини.

Робота з підготовки сертифікованих добровольців в частині тактичної медицини триває та буде проводитись в інших районах.

Загалом, добровольчі формування територіальних громад продовжують виконувати визначені завдання територіальної оборони, а саме:

охороняють важливі об’єкти і комунікації, інші критично важливі об’єкти інфраструктури порушення функціонування та виведення з ладу яких становлять загрозу для життєдіяльності населення;
забезпечують громадську безпеку і порядок в населених пунктах разом з Національною поліцією;
беруть участь у здійсненні заходів правового режиму воєнного стану;
організовують навчання членів добровольчих формувань з метою ефективного виконання своїх завдань.