У Вапнярській громаді відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 31.05.2023 16:02

Сьогодні, 31 травня 2023 року, з метою сприяння жителям громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів особистий виїзний прийом громадян у Вапнярській  громаді.
Очільник району та голова Вапнярської громади опрацювали проблемні питання жителів, які надходять до РВА письмово.

Під час особистого прийому громадян начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся із представниками регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» щодо вирішення питання  компенсації пільгового перевезення  громадян приміським залізничним транспортом.

Після доповіді представника регіональної філії з даного питання, учасники зібрання дійшли згоди, що підприємством подаються списки пільговиків у розрізі громад Тульчинського району, а фахівці управління соціального захисту територіальних громад роблять звірку.

За підсумками розгляду даного питання, учасники виїзного прийому домовились про почерговість подальших кроків.