Тече сльоза у неньки на щоках, сльоза нещасна, небажана.

Дата: 22.06.2023 11:43

Російський окупант забрав життя нашого захисника. Назавжди в Небесному війську Васалатій Олександр Володимирович, 18 травня 1988 року народження, житель с.Яланець Томашпільської громади.

В березні 2023 року наш Герой-захисник став на захист Батьківщини. Солдат Васалатій Олександр Володимирович був навідником 1 десантно-штурмового відділення 1  десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.

Вірний військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, 21 червня 2023 року поблизу  населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.

Життєрадісний і щирий - він був прекрасним сином для батьків і вірним Україні до останнього подиху.

Схиляємося у вічній пошані перед родиною Героя, перед усіма, хто поклав своє життя на вівтар своєї Батьківщини, за мирне майбутнє своїх дітей, усіх нас. Всім серцем співчуваємо. Не забудемо.

Світла пам'ять Герою навіки!