Молоде життя обірвалось на старті…

Дата: 14.07.2023 12:29

Йому назавжди двадцять один… Справжній, щирі, завжди з посмішкою. Попереду життя, реалізація планів, проте, не судилося. Ворог забрав життя Євтушинському Михайлу Павловичу, 19 вересня 2001 року народження, жителю смт.Крижопіль.

Призваний за мобілізацією, старший солдат, Євтушинський Михайло Павлович був старшим стрільцем-оператором 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.

12 липня 2023 року під час ворожого мінометного обстрілу в  районі населеного пункту Григорівка Донецької області наш Герой-захисник загинув.

В цю гірку мить щиро поділяємо це страшне горе втрати для родини, громади, України, схиляємо голову  в глибокій скорботі. Ця біль не заживи ніколи. Назавжди в нашій пам’яті та серцях.

Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес.