Вічна пам'ять та шана Воїну-Захиснику!

Дата: 24.07.2023 17:29

На щиті повертається Герой - Марків Ярослав Володимирович, 27 листопада 1976 року народження, житель м.Тульчин Тульчинської громади. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але він віддав його, боронячи Батьківщину і всіх нас. Чоловік віддав найцінніше — своє життя, виконуючи свій обов'язок перед Батьківщиною.

Солдат Марків Ярослав Володимирович був гранатометником 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону, вірний військовій присязі, під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області отримав поранення, внаслідок якого 22 липня 2023 року помер в лікарні м.Дніпро.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України.

Герої не вмирають, вони поповнюють ряди небесного війська та вічно живуть у памʼяті тих, хто їх любив.
Памʼять про Ярослава Володимировича назавжди залишиться в наших серцях!

Герої не вмирають!