Крижопільську громаду сколихнула чергова лиха звістка

Дата: 08.09.2023 15:31

В лікарні у м.Дніпро, помер Круглов Олександр Сергійович, 1985 року народження, житель смт.Крижопіль. Через вторгнення агресора, сім’я Круглових змушена була покинути свій дім в Донецькій області. Олександр Сергійович не міг стояти осторонь навали російського окупанта, став на захист Батьківщини.

Матрос Круглов Олександр Сергійович був номером обслуги самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону.

Під час виконання бойових завдань отримав поранення та був евакуйований до медичного закладу імені Мечникова. Лікарі боролись за його життя, на жаль, 7 вересня 2023 року життєва зірка Олександра Сергійовича навіки згасла.

Низько схиляємо голову в пошані перед відвагою, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-захисника. В пам’яті побратимів наш Земляк назавжди залишиться добрим, справедливим, відповідальним, завжди готовий прийти на допомогу.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельчанам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять і низький уклін, Воїну несеного народу незламної країни!

Герої не вмирають!