Дорого заплачено, ми їх не пробачимо…

Дата: 16.10.2023 11:41

Знову схиляємо голови в скорботі. Знову зустрічатимемо Героя, який повертатиметься «на щиті» до місця вічного спочинку. 11 жовтня 2023 року біля населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області ми втратили Тимошука Вадима Сергійовича, 08 травня 1990 року народження, жителя смт. Крижопіль Крижопільської громади.

Мобілізований Святошинським РТЦК та СП, старший солдат Тимошук Вадим Сергійович був снайпером (2 категорії) відділення снайперів роти вогневої підтримки.

За час проходження служби, наш Захисник зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував зразково, користувався авторитетом серед колег, був добре підготовленим військовослужбовцем, мав високий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення, був прикладом зразкового виконання військового обов’язку.

Відповідальний і відданий воїн, який завжди дбав про своїх побратимів. Саме таким його запам’ятають, ті, з ким плече в плече виборював незалежність та очищав  українську землю від російських окупантів.

В нашій пам’яті Вадим Сергійович залишиться Воїном світла навічно.

У ці гіркі хвилини Тульчинська районна військова адміністрація розділяє горе родини, друзів, побратимів, односельчан, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять нашому Герою!

Вічна пам’ять Героям, які обороняють нас, але вже в лавах Небесного війська!

Слава Україні!