17 червня – День медичного працівника

Дата: 15.06.2018 09:12

Дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас, людей найгуманнішої професії, зі святом – Днем медичного працівника.

Традиційно ми вшановуємо самовіддану працю, справжнє подвижництво колективів лікувальних закладів району: лікарів, середніх та молодших медичних працівників, які докладають чимало зусиль щодо надання на належному рівні медичної допомоги населенню. Адже вітчизняна медицина потребує серйозних, якісних змін.

Головними завданнями медичної реформи є створення дієвого механізму реалізації конституційного права громадян на охорону здоров’я, тобто, системи медичного страхування, надання необхідних і якісних послуг, фінансова підтримка галузі, підвищення соціального статусу медичного працівника. Тут потрібен комплексний підхід, який охоплював би все – вдосконалення профілактичної роботи і медичного обслуговування, поліпшення умов життя та праці людей, екологічного та санітарного стану довкілля, розвиток фізичної культури і спорту, впровадження здорового способу життя.

З нагоди професійного свята зичимо медичним працівникам району, ветеранам галузі всіх земних благ, успіхів у нелегкій, благородній праці, так потрібній людям. Міцного вам здоров’я, щастя, добра і миру!

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко