17 листопада – День студента

Дата: 13.11.2013 14:25

Шановні студенти Тульчинщини!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з прекрасним святом – Днем студента.
Відповідно до Указу Президента України це свято має державний статус з 1999 року. Студентство у всі часи було і залишається найдемократичнішою, найактивнішою частиною суспільства. Студентська молодь, як ніхто інший, гостро і неупереджено відчуває сучасний ритм життя з його проблемами і досягненнями. Студентські роки залишають яскраві, незабутні враження на все життя, це романтика і пошук, наука і розваги, соціальне і громадянське становлення.
Студентська молодь є надійним майбутнім нашої держави, гарантом його поступального розвитку. Знання і енергія молодого покоління необхідні українському суспільству, щоб стати потужною, динамічною, прогресивною, консолідованою нацією. В свою чергу, влада повинна створювати сприятливі умови для молоді у питаннях навчання, змістовного дозвілля, роботи і житла.
Дозвольте з нагоди Дня студента побажати вам, шановні юнаки і дівчата, щасливих і безхмарних життєвих обріїв, міцного здоров’я, щастя і добробуту, наполегливості у досягненні мети, віри у власні сили і творчих здобутків!
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
Анатолій Бузік Олексій Авраменко