17 листопада, у приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулися урочистості до професійного свята Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2017 12:00

В урочистостях взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, голова обласної Ради Анатолій Олійник та його заступник Михайло Кременюк, директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян та працівники сільського господарства, харчової промисловості, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств агропромислового комплексу Вінниччини.
Тульчинська делегація в складі першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І., заступника голови районної ради Григорьєвої Н.І., начальника управління агропромислового розвитку Зубченка Ю.О., голови ради сільсгосптоваровиробників Тульчинського району Трача М.М., голови асоціації фермерів Тульчинського району Кішика Ю.Д., заслужених працівників сільського господарства Яськова М.О. та Хворостовського В.М., директора СТОВ «Суворовське» Чорноморця В.М., також взяла участь у даному заході.
Перед урочистою частиною керівників області та міста оглянули святкові експозиції районів, приурочені до Дня працівників сільського господарства.
Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства, грошовими винагородами та квітами було нагороджено понад 100 представників агропромислового комплексу області.
Було нагороджено і представників Тульчинського району, а саме:
ПОКИНЬЧЕРЕДА
Василь Васильович
бригадир тракторної бригади приватного підприємства «Корнер» смт. Шпиків
ПОКИНЬЧЕРЕДА
Віктор Іванович
директор приватного сільськогосподарського підприємства «Левківці» с. Левківці
В номінації «Краще підприємство по впровадженню інвестиційних проектів»
Приватне акціонерне товариство «Дружба – ВМ» с. Шура-Копіївська – директор Хворостовський Валерій Миколайович.
В номінації «Краще підприємство харчової та переробної промисловості»
Товариство з обмеженою відповідальністю „Тульчинм’ясо” - директор Кудельська Наталя Зіновіївна.
Завершилися урочистості святковим концертом.