До уваги  керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Тульчинського району!

Дата: 29.11.2023 10:05

Щодо участі в панельній дискусії.

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що  30 листопада 2023 року о 10 годині  за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, с. Каташин, вул. Комарова, підприємство Willa Milk,  Міжнародний сільськогосподарський кластер «Дністер» в партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку Вінницької ОВА в рамках європейського проекту «U-CUP-AGRO: Українська кластерна платформа оновлення» проводить панельну дискусію на тему «Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектору в умовах кризи».

Реєстрація  учасників з  09.30 до 10.00 години.

Просимо Вас  взяти участь в даному заході.

З листом запрошення  можна ознайомитися за посиланням