Болить, я знаю, та не плачте! …Я в небо янголом злетів!

Дата: 29.11.2023 12:01

Знову болюча, трагічна новина. З глибоким сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання, 20 листопада 2023 року,  в районі населеного пункту Кринки Херсонської області, загинув Стеблецький Олександр Якович, 04 серпня 1987 року народження, житель с.Тиманівка Тульчинської громади.

Матрос  Стеблецький Олександр Якович був гранатометником відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти, призваний на службу за мобілізацією Тульчинським РТЦК та СП 17 травня 2023 року.

Невимовний біль охоплює серце. Від нас полинув у Небесну височінь земляк, патріот, захисник, що воював за мир та свободу нашої країни.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, бойовим побратимам, усім, хто знав, цінував, поважав та любив Олександра Яковича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

За рішенням родини загиблого Героя поховають в м.Київ.

Ми завжди пам’ятатимемо Його подвиг.

Вічна пам’ять та шана Герою!