Виїзний прийом громадян в Піщанській громаді

Дата: 30.11.2023 08:14

Відповідно до анонсованого графіка виїзних прийомів громадян, які відбуваються щосереди, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк відвідав Піщанську територіальну громаду.

Спільно із заступником Володимиром Скалієм, очільник району зустрівся із мешканцями громади, які завітали на прийом.

Серед опрацьованих питань:

• підтвердження періоду трудового стажу в одному із ліквідованих комунальних підприємств колишнього Піщанського району. Заявнику надано роз'яснення щодо подальших дій;
  • стану зимового утримання автомобільних доріг, зокрема обласного значення. Дане питання було обговорено з  керівництвом громади. Окрему увагу зосереджено на співфінансуванні вказаних робіт із місцевого бюджету.

По завершенню виїзного прийому керівництво району та громади обговорили ряд інших проблемних питань з життєдіяльності громади, спільно шукали шляхи їх вирішення.