Минають перші роковини загибелі воїна Кричка Валерія Володимировича

Дата: 12.02.2024 12:19

10 лютого 2024 року річниця загибелі захисника Кричка Валерія Володимировича, жителя села Забужжя Брацлавської громади.

Щирою молитвою вшанували пам’ять полеглого односельця, якого усі пам’ятають доброзичливим, усміхненим, щирим.

Біля могили Валерія зібралась родина, близькі, товариші, керівництво району та громади. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять воїна.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Вишківці, протоієрей отець Георгій провів чин панахиди за загиблим Героєм.

Солдат Кричко Валерій Володимирович був  стрільцем-санітаром 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

10 лютого 2023 року біля населеного пункту Водяне Ясинуватського району Донецької області, виявивши стійкість та мужність,  наш Воїн-захисник прийняв останній бій.

Також посадовці відвідали Алею слави Брацлавської громади та вклонились кожному воїну, який віддав життя за мир, незалежність та вільне майбутнє України.

Шана і слава оборонцям рідної землі!