Бойка Сергія Миколайовича нагороджено відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України "Хрест хоробрих" посмертно

Дата: 12.02.2024 14:59

Почесну відзнаку від імені Головнокомандувача ЗСУ вручено матері загиблого  Героя-захисника  Оксані Володимирівні.

Слова подяки за виховання сина-патріота висловив заступник начальника Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» полковник поліції Валерій Юзва.

Молодший лейтенант поліції Бойко Сергій Миколайович був поліцейським Департаменту поліції особливого призначення ОШБ "ЛЮТЬ" .

06 жовтня 2023 року у ході бойових дій в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області російський окупант забрав життя 26-річний воїна .

Низький уклін воїну за жертовний подвиг заради вільного народу та вільної держави.

Вічна пам'ять Герою!