Він Ангелом злетів на небо…

Дата: 21.02.2024 12:04

21-23 лютого 2024 року в Томашпільській громаді оголошено Днями жалоби. Адже трагічна новина сколихнула її жителів.

16 лютого 2024 року помер Большаков Олексій Ігорович, 10 березня 1983 року народження, житель с.Яланець.

Капітан Большаков Олексій Ігорович служив заступником командира 2 піхотної роти з морально-психологічного забезпечення.

Перебуваючи  за місцем дислокації військової частини, життєва зірка нашого земляка згасла.

Клята війна, скільки біди принесла на нашу землю, скільки смертей.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім, хто знав Олексія Ігоровича. Розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами.

На жаль, Герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців.

Вічна пам'ять нашому Герою!