Вінницька ОВА та ВБО «Українська Федерація продовольчих банків» підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 23.02.2024 10:16

Начальник ОВА Сергій Борзов підписав Меморандум між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Українська Федерація продовольчих банків».фото Начальника ОВА Сергія Борзова, заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця, директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольги Задорожної, керівництва лікарні та представників ВБО

«Організація співпрацює з Посольством України в Японії, завдяки якому ми отримали реанімобіль і передали  його обласній дитячій клінічній лікарні. У реанімобілі є все необхідне обладнання: апарат ШВЛ з підведеним киснем, пульсоксиметр, дефібрилятор. Лікарі зможуть в дорозі надавати невідкладну допомогу юним пацієнтам».  – зауважив Сергій Борзов.

Також партнери передали переносну зарядну станцію Eco Flow Delta.

За словами очільника області, її можна використовувати як в реанімобілі, так і окремо, підключивши необхідне медичне обладнання.

«Дякую партнерам за підтримку. Впевнений, що це тільки початок нашої співпраці. Здолаємо всі виклики разом!» - резюмував Начальник ОВА.