Смоляка Сергія Івановича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступня – посмертно

Дата: 26.02.2024 08:33

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Смоляка Сергія Івановича – старшого сержанта поліції нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Указ про нагороду підписав Президент України Володимир Зеленський 28 вересня 2023 року № 603/2023.

Відзнаку вручено матері загиблого захисника Аллі Андріївні, яка втратила єдиного сина.

Смоляк Сергій Іванович, 30 листопада 1994 року народження, житель смт.Вапнярка Вапнярської громади.

24 липня 2023 під час захисту Батьківщини біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області російський окупант забрав його життя.

Немає таких слів, які б могли вгамувати біль рідних. Ми всі в неоплатному боргу перед вами.

Висловлюємо щирі слова подяки за синівський подвиг і велику батьківську жертву.

Жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, але наш обов’язок – берегти пам’ять про них.

Вічна пам’ять  та слава Герою України!