Імена, які ми не має права забувати…

Дата: 22.03.2024 18:53

Хай буде весна,
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.

Наша свобода та вільне життя дістається нам важким шляхом та великими непоправними втратами в російсько-українській війні.

Так прикро і боляче від звістки про те, що ще один мешканець нашого району покинув цей світ. Не стало захисника, мужнього воїна, Бойка Романа Михайловича, 27 липня 1977 року народження, жителя с.Одаї Тульчинської громади.

Солдат Бойко Роман Михайлович служив  водієм-санітаром медичного пункту 2 механізованого батальйону.
Будучи вірним військовій присязі Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, 1 серпня 2023 року,  під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Роботино - Мала Токмачка Запорізької області, загинув.

Чекатимемо на малій Батьківщині нашого Героя-захисника, аби з державними прапорами, навколішки із квітами коридором пошани провести Романа Михайловича в останню земну дорогу.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, усім, хто знав, любив, поважав нашого Героя. Розділяємо біль вашої втрати та разом з вами розділяємо біль гіркої втрати.

Вічна пам’ять Герою!