Психологічна  підтримка молодих журналістів та волонтерів

Дата: 22.03.2024 18:55

26 березня 2024 року на базі Тульчинської громади планується провести тренінг для молоді.

В рамках проектy «MediaHelper: психологічна підтримка для молодих журналістів та волонтерів», що фінансується проєктом Чорноморського трасту регіонального співробітництва (Black Sea Trust) Німецького фонду Маршалла Сполучених Штaтів (German Marshall Fund) відповідно до Угоди про надання гранту № BST-23.104.UA230.1 від «30» травня 2023 р. який реалізовує Спілка молодіжних організацій Вінниччини  як Аплікант.

Громадська організація «Єврорегіон «Дністер» є партнером даного проекту в рамках якого заплановано проведення тренінгу психоемоційного розвантаження у Тульчинській громаді. Час проведення тренінгу з 11.00 год до 17.00 год. Всі учасники будуть забезпечені роздатковим матералом.

Аанкета для попередньої онлайн реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIVoIArYxK7noG33Eq9G7CKpidjfoqNay4hDqxUbe5sJ5Wvg/viewform