Знову у Томашпільську  громаду прийшла скорботна звістка

Дата: 24.03.2024 14:11

Обладунки воїна важкі, а пам'ять про нього вічна: моторошна та сумна звістка про смерть воїна знову вразила Томашпільчину.

23 березня 2024 року зупинилось серце ще одного захисника, нашого земляка Кабак Анатолій Володимирович, 11 серпня 1970 року народження, жителя села Нетребівка.

Наш Герой-захисник боронив українську землю від російської орди. В 2015-2016 роках обороняв Донецьку та Луганські області, був учасником АТО.

З  початком повномасштабного вторгнення Анатолій Володимирович з лютого 2022 року по січень 2024  року служив  у військовій частині А7335 на посаді сержанта з матеріального забезпечення 1 стрілецької роти. За плечима нашого Героя найгарячіші точки лінії оборони. Разом із побратимами обороняв Бахмут та Харківській напрямок.

За станом здоров’я був звільнений з військової служби.

Висловлюємо щирі співчуття рідним померлого Захисника. Низький уклін Героєві за боротьбу в ім’я вільної України. Схиляємо голови у скорботі та молитві.

Вічна пам'ять та слава Герою!