Шановні працівники та ветерани СБУ!

Дата: 25.03.2024 09:19

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану.

Внесок співробітників Служби безпеки України у становлення нової української держави величезний. І це не банальні слова. Російсько-українська війна показала, що СБУ разом з іншими військовими та правоохоронними підрозділами здатні захистити Батьківщину.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України. З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення та нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк