Вчителі Вінниччини можуть взяти участь у Global Teacher Prize Ukraine 2024

Дата: 25.03.2024 10:29

Global Teacher Prize Ukraine 2024 — щорічна премія для відзначення видатних українських учителів. Переможець отримає 1 мільйон гривень на втілення власного освітнього проєкту, а також буде запрошений на Світову премію Global Teacher Prize.Зображення з написом "Вчителі важливі"

Як зазначили у Міністерстві освіти і науки України, номінуватися можуть учителі шкіл і професійно-технічних закладів освіти, які зробили значний внесок у професійну сферу та суспільство.

Для участі необхідно заповнити анкету.

Також можна номінувати колег. Добір триває до 8 липня.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 5 жовтня до Міжнародного дня вчителя, імена переможців оголосять в ефірі Національного телемарафону.

Під час церемонії також відзначать педагогів у номінаціях «Молодий учитель», «Учитель-новатор», «Вибір українців» та вручать авторську відзнаку — «Вибір серцем».

Долучайтеся та заохочуйте колег!