Робоча зустріч очільника АТ "Вінницяобленерго" з начальником Тульчинської РВА

Дата: 02.04.2024 17:00

Cьогодні відбувся робоча зустріч начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка з очільником АТ "Вінницяобленерго" Юрієм Касічем.

За участі заступників начальника РВА Володимира Скалія, Сергія Чепернатого та директора Тульчинські ЕМ Олександра Чорнописького було обговорено заходи безпеки на критично важливих об’єктах, питання енергостійкості, стабільного функціонування електричних  систем Тульчинщини в умовах постійних російських обстрілів об’єктів енергозабезпечення держави.

Під час діалогу, очільник району відмітив професіоналізм, особисту патріотичну позицію, оперативність та якість вирішення складних викликів воєнного сьогодення керівника Тульчинських ЕМ Олександра Чорнописького та очолюваний ним колектив, завдяки тісній співпраці та взаємодії вдалось здолати  усі нештатні ситуації.

Олександр Гаврилюк подякував енергетикам за стійкість в умовах війни.