Підвищення обороноздатності - тема виїзної оперативної наради з головами територіальних громад району

Дата: 03.04.2024 10:15

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів виїзну оперативну нараду з головами територіальних громад району. На порядку денному  пріоритетне питання держави -  підвищення обороноздатності.

Учасники зібрання обговорили питання здійснення мобілізаційної підготовки, рівень  мобілізаційної готовності в розрізі кожної громади, а також виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами, установами, організаціями, для яких встановлені мобілізаційні завдання, відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Опрацювавши накази військового командування та Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, очільник району поставив конкретні завдання, розподілив обов’язки між громадами.

Під час обговорення виробили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань.

За результатами наради дані відповідні доручення.