ACTED запрошує до участі у конкурсі грантів на створення центру денного догляду

Дата: 10.04.2024 08:08

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, французька гуманітарна організація ACTED запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду» в рамках Програми «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED).Люди, які спілкуються

Вона направлена на підтримку економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, відновлення та створення нових джерел доходу.

«Проєкт спрямований, першочергово, на підтримку жінок, які хочуть розвиватися, займатися власною економічною діяльністю, здобути освіту, підвищити свій професійний рівень, працевлаштуватися, але не можуть реалізувати свої наміри через навантаження обов’язками по догляду за дітьми чи рідними, які цього потребують. Обов’язки по догляду забирають час і енергію», - зауважила Наталя Заболотна.

Проєкт підтримує Global Affairs Canada.

Розмір гранту: до 1 700 000 грн.

Фінансова підтримка передбачає покриття витрат проєкту на:

• устаткування (техніка, меблі тощо);
  • матеріали (в тому числі для проведення ремонтних робіт);
  • оплату послуг, що необхідні для організації роботи «Центру денного догляду»;
  • експлуатаційні витрати;
  • витратні матеріали.

Перший заступник Начальника ОВА також зазначила, що пріоритет буде надаватись заявнику, який зробить свій внесок ресурсів для створення та функціонування Центру, наприклад, техніка, кваліфікований персонал для догляду та інше.

Термін подачі заявки на Етап 1 до 10 травня 2024 року (включно).

Для отримання додаткової інформації по Вінницькій області та місті Вінниці звертайтеся по телефону: +380636097305 або на електронну скриньку: anton.khodakov@acted.org.

Детальніше про конкурс за посиланням.