Душа до Бога журавлем злетіла

Дата: 10.04.2024 09:44

Війна продовжує забирати життя наших захисників. В боротьбі за мир, свободу та незалежність помирають найкращі воїни України.

Під  час виконання бойового завдання, внаслідок ворожого мінометного обстрілу, в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області,  08 квітня 2024, загинув наш земляк.

Янголом неба став Новоженюк Сергій Павлович, 31 жовтня 1993 року народження, житель  с.Високе Вапнярської громади.

Старший  сержант Новоженюк Сергій Павлович служив водієм-радіотелефоністом 1 стрілецького відділення 1 стрілецького батальйону, призваний по мобілізації першим відділом Тульчинського РТЦК та СП.

Ще в одній домівці оселилося горе, розпач і сум. Нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, побратимів, усіх, хто знав, любив та шанував Сергія Павловича. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Герої не вмирають!