Він був Героєм на землі, а став янголом на небі

Дата: 11.04.2024 13:59

З гіркотою у серці змушені сповістити про те, що 3 квітня 2024 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Новодарівка Малинівської сільської громади Запорізької області загинув Лукашенко Роман Анатолійович, 12 липня 1985 року народження, житель с. Городківка.

Призваний на військову службу 14 грудня 2023 року Тульчинським РТЦК та СП, солдат Лукашенко Роман Анатолійович служив номером обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 1 гірсько-штурмової роти.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельцям, усім, хто знав, цінував та любив нашого Героя-захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Лише серце знає всю глибину смутку за рідними, душі яких полинули в небо навіки. Залишається з нами пам'ять про них - світла, як сльоза, вічна, як вогонь, що крізь земне життя віє німим спокоєм, зберігаючи назавжди теплі спомини про всіх, кого вже ніколи не повернути.

Вічна пам'ять та шана Воїну-Захиснику!