Біль, який ніколи не згасне

Дата: 11.04.2024 14:12

У кожного із них залишилися батьки, брати і сестри, дружини, діти, друзі. У них залишилися нездійснені мрії, нереалізовані задуми. Їх життя обірвав російський окупант. Вони загинули за незалежність України, свободу українського народу, заради мирного неба над нашими головами, заради вільної Батьківщини та розгорнутого синьо-жовтого прапора над містами і селами.

Їх імена навічно викарбувані в народній пам’яті і допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною.

Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, начальник Тульчинського РТЦК та СП підполковник Ярослав Ліщина та Тульчинський міський голова Валерій Весняний від імені Президента України Володимира Зеленського вручили родинам захисників державні нагороди.

Посадовці висловили слова безмежної вдячності родинам Героїв, які проявили патріотизм та відвагу, до останнього подиху захищаючи нашу державу.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступень (посмертно) нагороджено:

старшого сержанта РУДИКА Сергія Євгенійовича;

солдата ПЕТРИШЕНА Володимира Васильовича;

солдата САВЛУКА Павла Петровича;

солдата КОЛОМІЙЧУКА Вадима Олеговича.

Медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно) нагороджено:

солдата ГУМЕННОГО Олега Антоновича.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та медаллю «За поранення»  нагороджено:

солдата КОЛЕСОВА Олексія Михайловича.

Вічна слава полеглим за Україну!

Пам’ятаємо кожного!