Спорт гартує не лише тіло, але й душу – Олександр Гаврилюк

Дата: 11.04.2024 16:08

Наші спортсмени найкращі, завдяки їх фантастичним зусиллям Державний прапор України майорить на Світових аренах.

Приємно відмітити, що у складі української команди зі змішаних єдиноборств ММА  на Чемпіонаті Європи брали участь і спортсмени Тульчинського клубу бойових мистецтв «Гепард».

Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із своїм профільним заступником  Сергієм Чепернатим запросили голову обласної федерації  змішаних єдиноборств ММА,  керівника клубу бойових мистецтв «Гепард» Володимира Соляра разом із своїми вихованцями аби подякувати за високі досягнення у спорті.

«Вітаю спортсменів та тренерів з успішним виступом на чемпіонаті Європи. Пишаємося вашими досягненнями та бажаю вам нових звитяг. Спорт гартує не лише тіло, але й душу – а саме ці якості зараз необхідні нашій державі!», - підкреслив Олександр Гаврилюк у своєму вітальному слові.

Від імені Тульчинської районної військової адміністрації, за   вагомий   особистий внесок у справу становлення та розвитку українського спорту, активну життєву позицію щодо відповідального ставлення до питання підготовки юних спортсменів, виховання плеяди чемпіонів та призерів міжнародних змагань найвищого ґатунку та командну перемогу в  Чемпіонаті Європи  зі змішаних єдиноборств  ММА  серед молоді 2024 року подяки вручено голові обласної федерації  змішаних єдиноборств ММА,  керівнику клубу бойових мистецтв «Гепард», тренеру Володимиру Соляру та   тренеру клубу бойових мистецтв «Гепард» Віктору Лукіянчуку.

За  вагомий   особистий внесок у справу становлення та розвитку українського спорту, активну життєву позицію щодо  популяризації та пропагування активного здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Тульчинщині,  гідну участі в спортивних змаганнях міжнародного ґатунку подяки вручено  чемпіонці Світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді 2024 року  Яні Шелембі, срібному призеру Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді 2024 року  Олександрі Скоробогач, бронзовим  призерам чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді 2024 року Ростиславу Очеретному, Мирославі Бойчук та Роману Грабчаку. Подяку також отримав активний учасник змагань В’ячеслав Шимко.

Також начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк вручив керівнику клубу бойових мистецтв «Гепард» Володимиру Соляру сертифікат на придбання спортивної амуніції на суму 5000 гривень.

Володимир Володимирович у свою чергу презентував Олександру Анатолійовичу футболку учасника Клубу.

Вітаємо спортсменів з вдалими виступами  та бажаємо їм нових звитяг!