Участь у засіданні Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 12.04.2024 19:49

Сьогодні, 12 квітня 2024 року під головуванням Володимира Зеленського  відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, у засіданні взяв участь його заступник Олександр Піщик. Від місцевого самоврядування Вінниччини долучилися Могилів-Подільський міський голова Геннадій Глухманюк та Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка.

У режимі онлайн приєднались заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький та голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

У засіданні Конгресу від Тульчинського району в режимі онлайн взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та голови територіальних громад Тульчинщини.

Під час засідання обговорено питання:

• протидія безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури;
  • функціонування об’єктів енергетичного комплексу України та заходи із забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів;
  • нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва «Зроблено в Україні»;
  • Європейська інтеграція України та нові можливості і виклики для українських громад.

«​Дійсно, в кожній громаді – свої потреби. Але усі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору», – наголосив Володимир Зеленський.