17 квітня – День пожежної охорони України

Дата: 17.04.2024 07:47

Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями людей.

Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Не вагаючись, професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя.

У  непростий для країни час ви приходите на допомогу іншим, самовіддано проявляєте сміливість, мужність і героїзм під час ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та їх наслідків як на військових, так і на цивільних об’єктах.

Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння рідному місту та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром.

Хай ваші серця будуть завжди зігріті  теплом людської подяки!

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк