20 квітня – День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2024 08:00

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення. Українські волонтери – це головна підтримка для ЗСУ. Вони знаходять необхідну техніку, речі першої необхідності, підтримують моральний дух бійців.

Після 24 лютого 2022 року волонтерський рух в Україні показав усьому світові, що це потужна сила, яка здатна організовувати, об'єднувати і допомагає вирішувати серйозні питання.

«Любити і допомагати» – девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та допомоги, турботи, жертовності та доброти. Саме ці почуття, які не прописані у жодних інструкціях чи законах, притаманні волонтерам.

Із нагоди Дня вдячності волонтерам висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, кожного військового, яким ви допомогли.

Дякуємо вам за ваш неоціненний внесок у справу наближення нашої перемоги, за ваше надійне плече й у мирні часи!  Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

Слава Україні!

Слава Українським волонтерам!