Клята війна знову забрала ще одне молоде життя

Дата: 19.04.2024 15:07

Від болючих непоправних втрат невимовним материнським криком вже волає вся наша стражденна земля. Захищаючи Батьківщину й кожного з нас від російського агресора, героїчно загинув відважний та сильний воїн, вірний Син Українського народу.

17 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Очеретине Покровського району Донецької області згасла життєва зірка Рябенка Ігоря Костянтиновича, 8 червня 1995 року народження, жителя с.Антонівка Томашпільської громади.

Солдат  Рябенко Ігор Костянтинович служив навідником 4 штурмового відділення 4 штурмового взводу 1 штурмової роти.

Молодий, вмотивований, відважний, чесний, справедливий, добрий. Ігор Костянтинович був прикладом справжнього чоловіка та патріота, відзначався неймовірною відвагою. Справжній товариш, найкращий син та брат, надійний та вірний побратим. Людина слова та честі.

У цей гіркий час глибоко сумує та висловлює щирі співчуття батькам Костянтину Федоровичу та Ользі Миколаївні, брату Юрію, рідним і близьким загиблого Воїна, разом з ними переживаємо велике горе.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах його близьких. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України Ігоря Костянтиновича назавжди залишиться у наших серцях!

Світла та вічна пам’ять!