На Вінниччині відзначили особовий склад Військової служби правопорядку з нагоди професійного свята

Дата: 19.04.2024 15:22

19 квітня своє професійне свято відзначає особовий склад Військової служби правпорядку.Начальник ОВА Сергій Борзов вручає Почесну грамоту і квіти представнику ВСП

З цієї нагоди представників ВСП привітав Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Безпека і дисципліна в Збройних Силах України – це одна зі складових нашої Перемоги. – підкреслив очільник області. – Разом з усіма підрозділами співробітники ВСП хоробро виконують бойові завдання, захищаючи державу. Щодня забезпечують дотримання законності і дисципліни у лавах ЗСУ, охороняють військові об’єкти, відновлюють порядок та борються з ворогом. З перших днів війни обласна військова адміністрація тісно співпрацює з ВСП. Дякую за службу та відданість присязі. Переможемо!».

Також Начальник ОВА побажав присутнім міцного здоров'я, сили і наснаги.

У свою чергу, заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що своєю щоденною працею представники ВСП зміцнюють Збройні Сили України та довіру громадян до військових.

З нагоди професійного свята керівники області вручили особовому складу Військової служби правопорядку Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради.