23 квітня - Всеукраїнський день психолога

Дата: 23.04.2024 09:42

Сьогодні День людей, покликання яких – у збереженні нашого психічного здоров'я. Ви як бійці невидимого фронту вмієте тактовно вивчити будь-яку проблему, а головне – допомогти у пошуку рішення.

Ваш професіоналізм і співпереживання чужим негараздам гідні поваги. Пишаємося вашою відданістю справі та Україні, готовністю допомагати іншим, ділитися досвідом і підтримувати один одного.

Особливої ваги робота психологів набула зараз: ваші поради та підтримка потрібні військовим та мирним жителям, які пройшли через жахи війни, людям різного віку, які втратили домівки та опору в житті.

Бажаю усім, хто причетний до цієї важливої професії,  здоров’я, сил, мужності і стійкості, душевного спокою і рівноваги, терпіння і витримки, щастя і родинного добробуту, наснаги у всіх добрих справах та сміливих планах. Нехай добро, яке ви несете людям, повертається до вас сторицею!

Шановні психологи, вітаю вас з професійним святом та щиро дякую за неоціненну допомогу військовослужбовцям та цивільному населенню України у такий складний для суспільства час.

Разом переможемо! Слава Україні!

Начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК