Роковини загибелі захисника України Бровка Юрія Миколайовича

Дата: 23.04.2024 15:22

Час невпинний. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.

Сьогодні, роковини загибелі  Бровка Юрія Миколайовича, 07 листопада 1967 року народження, жителя смт.Брацлав.

Біля його могили, разом із родиною, схиливши голови, віддали шану пам’яті захиснику заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, заступник селищного голови Андрій Марчук та секретар ради Тетяна Непийвода.

Солдат Бровко Юрій Миколайович був механіком – водієм 3 механізованого відділення – бойової машини 2 механізованого взводу 2 механізованої роти.

23 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, внаслідок обстрілу артилерії противника та безпосереднього зіткнення з ворогом в районі н.п. Хромове Донецької області наш Земляк загинув.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою і вічною пам’яттю Воїна-захисника України.

Пам’ятаємо, ніколи не забудемо подвиг Юрія Миколайовича. Він наближав нашу Перемогу!

Шана і слава Воїну-захиснику!

Квіти Герою України…