Відбувся виїзний прийом громадян у Піщанській громаді

Дата: 24.04.2024 16:56

Одним із дієвих інструментів вивчення, вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню є проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної військової адміністрації за місцем їх проживання.

Так, згідно з графіком виїзних прийомів, сьогодні за доручення начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, в Піщанській громаді, заступник начальника РВА Володимир Скалій здійснив виїзний прийом громадян.

Посадовець поспілкувався із місцевими жителями, які звернулись на прийом. Громадян турбували земельні питання, а саме, використання їх у прикордонній зоні.

Володимир Скалій надав вичерпні роз’яснення щодо норм чинного законодавства та виконання першочергових завдань у військовий час.