Резніка Олександра Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 24.04.2024 20:02

До  останнього подиху він боровся за незалежність Батьківщини та віддав своє життя за вільне майбутнє Українського нараду.

Втрата найріднішої людини – це найбільше горе. Необхідно мати неабияку мужність, аби знайти в собі сили продовжувати жити без близької людини.

Їхні подвиги заслуговують найвищих державних відзнак як при житті, так і посмертно.

За  особисту мужність і самовідданні дії під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, солдата Резніка Олександра Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, від імені Президента України Володимира Зеленського вручив державну відзнаку дружині та доньці загиблого військовослужбовця.

Посадовець висловив слова підтримки та співчуття дружині Євгенії Павлівні та доньці Ангеліні.

Резнік Олександр Сергійович, житель смт.Томашпіль загинув 27 липня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Олександр Сергійович був учасником АТО. З початком повномасштабного вторгнення призваний на військову службу. Служив номером обслуги першого мінометного взводу мінометної батареї 3-го батальйону оперативного призначення західного ОТО Національної Гвардії України.

Вічна шана та пам’ять усім, хто загинув за Україну!

Слава Герою України!