Ми пам’ятаємо самопожертву ліквідаторів та вклоняємось усім, хто зараз протистоїть російському терору, – Сергій Борзов

Дата: 26.04.2024 10:58

26 квітня – день, що вписаний чорним в історію нашої держави.Зображення з написом "26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії"

Потужний вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС перетворив колись розвинену територію на зону відчуження.

"З початком повномасштабного вторгнення ворог шантажує увесь світ, атакуючи українські АЕС та створюючи загрозу повторення Чорнобильської трагедії. Проте ЗСУ зробили і продовжують робити усе, аби запобігти новій атомній катастрофі", - підкреслив Сергій Борзов.

Ми пам’ятаємо самопожертву ліквідаторів та вклоняємось українським енергетикам, рятувальникам, військовим, які зараз протистоять російському терору.

Очільник області також додав, що світ має бути більш рішучим, аби не допустити повторення трагедії!

"Вдячний нашим «чорнобильцям» за відвагу. Здоров’я та благополуччя вам та вашим родинам. Пам’ятаємо усіх, хто ціною власного життя врятував інших", - зазначив Сергій Борзов.