Час плине, але подвиг учасників аварії буде жити у віках, - Олександр Гаврилюк

Дата: 26.04.2024 12:11

Сьогодні,  відбулася зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Тульчинської міської ради.

Перед приборкувачами смертельного атома виступив начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Посадовець подякував присутнім за їх героїчні подвиги. «Немає жодної родини, якої б не торкнулася ця трагедія, а наслідки аварії були б іще масштабніші, якби сотні тисяч людей не здійснили подвиг і не вийшли на боротьбу з «мирним атомом», що в невмілих руках перетворився на страшну радіацію. Низький їм уклін за це! Час плине, але подвиг учасників аварії буде жити у віках», - підкреслив очільник району.

Сьогодні, коли триває повномасштабна війна, чорнобильці залишаються прикладом мужності, небайдужості і людяності.

Шана і низький уклін усім нашим ліквідаторам, чий подвиг назавжди записано до літопису людської мужності та навічно залишиться в пам'яті українського народу.

Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам. Нехай ніколи не повториться Чорнобильська трагедія.

На завершення заходу, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було нагороджено грамотами Тульчинської міської ради.