Чергова болюча рана у трагічному калейдоскопі нашої реальності

Дата: 26.04.2024 16:12

Косою агресора ріже люта смерть квітучий цвіт нашої країни. Чергову трагічну новину отримала Тульчинщина.

21 квітня 2024 року внаслідок отриманих поранень, в районі н. п. Торське Краматорського району Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув Калачик Микола Володимирович, 18 травня 1990 року народження.

Наш Герой-захисник родом з села Ульянівка Тульчинської громади.

11 лютого 2023 року призваний на військову службу Тульчинським РТЦК та СП, солдат Калачик Микола Володимирович служив старшим навідником 2 розрахунку протитанкового взводу 1 механізованого батальйону.

Українська земля скроплена кров’ю своїх захисників та окутана невгамовним болем рідних. Ще одне ім’я полеглого захисника викарбуване на серці України.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, усім, хто знав цінував та поважав Миколу Володимировича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна і світла Пам'ять Спочилому Герою України!

Дякуємо за жертовний подвиг в ім'я України!