Основні завдання, виклики та досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу»

Дата: 26.04.2024 16:13

Важкі часи – породжують сильних духом! Попри війну, Україна демонструє високі темпи цифрової трансформації.

Про те, як полегшити життя громадян, зробивши отримання послуг зручним та доступним, у перший день зустрічі розповів заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець. Також посадовець окреслив основні завдання з цифрової трансформації Вінниччини.

Учасники обговорили запровадження і застосування електронного урядування в Україні та перспективи розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Команда Мінцифри України будує найзручнішу цифрову державу у світі з точки зору отримання послуг.

Серед них:

• цифровізація 100% державних послуг та модернізація застосунку Дія;

• запровадження ефективних, доступних та безпечних державних послуг для населення, а також швидкого реагування на виклики війни;

• вдосконалення обміну даними між електронними реєстрами та сайтами держустанов;

• розвиток інфраструктури електронної ідентифікації відповідно до регламенту eIDAS;

• цифрова освіта публічних службовців.

Захід про цифровізацію в Україні для українських, молдовських та румунських учасників Проєкту відбувся за підтримки Фонду Ганнса Зайделя та запланований на декілька зустрічей.

Цифровізуємось разом!

Андрій Кавунець

Міністерство цифрової трансформації України

Вінницький регіональний центр підвищення кваліфікації