Сьогоднішній день видався трагічним і для Томашпільської громади

Дата: 26.04.2024 16:14

Сумна новина про втрати прийшла зі сходу України. Клята війна забрала ще одне життя, завдавши болю родині Шулікових з с.Кислицьке Томашпільської громади.

Лави Небесного війська поповнив Шуліков Геннадій Леонідович, 11 травня 1972 року народження.

Солдат Шуліков Геннадій Леонідович призваний на військову службу з 26 лютого 2023 року Тульчинським РТЦК та СП. Служив номером обслуги 1 відділення кулеметного взводу 411 окремого стрілецького батальйону.

24 квітня 2024 року в районі населеного пункту Терни Донецької області, під час виконання бойового завдання, в наслідок стрілецького бою наш Герой-захисник отримав травми не сумісні із життям.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині, яка переживає важкий час втрати. Нехай спокій та тепло душі загиблого супроводжують його у вічності.

Геннадій Леонідович вірив у Перемогу, виборював її і загинув заради неї, залишивши по собі безумовний біль і вічну славу…

Завдяки таким оборонцям - сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде!

Слава та вічна памʼять Герою України!